Dekorama Gdynia

ul. Morska 82 "KAUFLAND"
81-228 Gdynia

Tel: 506 203 640
Email: gdynia.kaufland@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 9:00 - 21:00
Niedz: 9:00 - 19:00

Klientów z Trójmiasta zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do salonu firmowego w Gdyni, w centrum handlowym Kaufland przy ulicy Morskiej. Obiekt otwarty jest siedem dni w tygodniu, posiada obszerny parking, wyróżnia się także dogodną lokalizacją i łatwym dojazdem.
W naszym gdyńskim oddziale znajdziecie Państwo ekspozycję produktów gotowych, a także możliwość indywidualnego doboru konkretnego mechanizmu czy tkaniny do rolety. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo i pomoc wykwalifikowanych pracowników.
 

Rolety

Rolety

W firmowym salonie sprzedaży w Gdyni prezentujemy oferowane przez nas rolety wolnowiszące oraz przyszybowe, a także nowoczesne osłony okienne typu „dzień i noc”. Zapewniamy szeroki wybór wariantów kolorystycznych, wzorów oraz rozmiarów, co pozwala dobrać idealnie pasujący produkt do każdego wnętrza.

więcej...

Karnisze

Karnisze

To właśnie nasz salon sprzedaży w Gdyni oferuje zarówno drewniane, jak i metalowe karnisze - oba rodzaje wyróżniają się ponadczasową elegancją, która odpasuje się do każdego pomieszczenia. Pozwalają one również wzbogacić aranżację wnętrza poprzez zawieszenie na nich odpowiednio dostosowanych firan oraz zasłon.

więcej...

Plisy

Plisy

Promienie słoneczne są nie zawsze mile widziane w pomieszczeniu. Często należy je całkowicie bądź częściowo ograniczyć. Dokonanie tego umożliwiają plisy, które można swobodnie regulować dzięki zwijanej w harmonijkę konstrukcji. Jest to również doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji - w tym m.in. modernistycznej, klasycznej.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje poziome

Żaluzje wewnętrzne polecamy każdej osobie, która poszukuje funkcjonalnych rozwiązań, zwracając przy tym uwagę na walory estetyczne całej konstrukcji. Oferujemy zarówno warianty drewniane, bambusowe, perforowane, jak i aluminiowe, które są wyjątkowo łatwe nie tylko w montażu, ale również w utrzymaniu.

więcej...