Dekorama Poznań

Aleje Solidarności 42
61-696 Poznań

Tel: 504 158 315
Email: poznan@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 9:00 - 21:00
Niedz: 9:00 - 19:00

Zapraszamy do naszego poznańskiego salonu, który znajduje się w galerii handlowej przy Alejach Solidarności. Położony jest on niedaleko centrum miasta, co zapewnia dogodne połączenia środkami komunikacji miejskiej – dojeżdżają tu zarówno tramwaje, jak i autobusy. Obiekt posiada również obszerny parking dla Klientów.
Poznański sklep czynny jest codziennie, siedem dni w tygodniu, umożliwia zatem zapoznanie się z naszą ofertą także bardzo zapracowanym Klientom. Zapewniamy również profesjonalną obsługę, która w razie potrzeby służy radą i pomocą w doborze odpowiednich dla konkretnego wnętrza rozwiązań i produktów.
 

Karnisze

Karnisze

Jeśli poszukujecie Państwo takich dekoracji okiennych, które będą idealnie pasować do stylu urządzenia Waszego domu czy mieszkania, zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu. Znajdziecie tu karnisze drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych, w różnych rozmiarach i o nowoczesnych lub klasycznych formach.

więcej...

Rolety

Rolety

Proponujemy uniwersalne i niedrogie rolety przyszybowe, wolnowiszące oraz typu „dzień i noc”, dostępne w pełnej gamie rozmiarów, wzorów i kolorów. Znakomicie sprawdzą się one zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych, w domu czy mieszkaniu, a nawet w biurze, sklepie czy punkcie usługowym.

więcej...

Plisy

Plisy okienne

Obecnie jedną z najczęściej stosowanych osłon okiennych we współczesnym budownictwie są plisy. Jest to spowodowane ich wysokimi walorami użytkowymi, a przede wszystkim możliwością swobodnej regulacji dostępu światła słonecznego do pomieszczenia. Stanowią one także elegancką ozdobę każdego wnętrza.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje poziome

W naszej ofercie znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome żaluzje, wykonane z takich materiałów, jak drewno oraz aluminium. Pozwala to doskonale dobrać osłonę do posiadanej aranżacji wnętrza - niezależnie czy jest ona tradycyjna, nowoczesna lub modernistyczna. Oferujemy także wertykale w wielu barwach.

więcej...