DEKORAMA

Są więksi, my dajemy więcej z siebie


       Firma Dekorama powstała w 1998 roku w Jankowie. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja oraz sprzedaż karniszy i rolet. Swoją działalność opieramy na imporcie oraz partnerskiej współpracy z firmami na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż hurtową naszych produktów o zasięgu ogólnopolskim oraz sprzedaż detaliczną w firmowych salonach sprzedaży.

      Dynamiczny rozwój firmy pozwala na dopasowanie oraz zoptymalizowanie oferty produktów, która należy do jednej z największych w kraju. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów do okien : karnisze metalowe, karnisze z tworzywa, karnisze drewniane, szyny sufitowe PCV, szyny KS, plisy, żaluzje, wertikale, rolety naścienne, rolety przyszybowe, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety austriackie, moskitiery, galanterię.

        Mamy świadomość olbrzymiej konkurencji, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do aktualnych potrzeb klientów.

 

Każdy klient jest dla nas najważniejszy


         Kupowali Państwo kiedykolwiek karnisz lub roletę w dużych sieciach budowlanych ? Czy nie było tak, że nie mogliście Państwo liczyć na fachową pomoc bo nikogo nie ma między regałami sklepowymi. Asortyment karniszowo- roletowy wymaga indywidualnego podejścia do klienta.

Takiego podejścia uczymy wszystkich naszych pracowników bez względu na to gdzie i kiedy na tego klienta natrafimy –w siedzibie naszej firmy , w sklepie firmowym, poprzez stronę WWW, w trakcie rozmowy telefonicznej lub po prostu na ulicy …

Miło posłuchać jak zadowolony Klient chwali pracowników . Klient, który zwracał  nam uwagę  w początkowym okresie prowadzenia działalności  na niedociągnięcia stał się  dla nas cennym źródłem informacji . Dzięki temu staliśmy się firmą, która sprosta nawet największym wyzwaniom.

Kreatywnie myślimy o potrzebach klienta


W celu sprostania potrzebom Klientów stale podnosimy kwalifikacje i dopasowujemy ofertę do ich wymagań. Staramy się kreatywnie myśleć o potrzebach naszych partnerów biznesowych oferując  szeroki asortyment, który pozwoli osiągnąć im przewagę na lokalnym rynku. Jakość oferowanych produktów i usług świadczonych przez firmę Dekorama  objawia się nie tylko w gwarantowanej wymaganej jakości, ale także łączy się z zachowaniem ustalonych terminów.

Nie tylko chcemy sprzedać towar, który oferujemy . Nas interesuje efekt finalny- widok twojego okna.

Montujemy zakupione w naszych sklepach produkty klientom tak aby spełniały ich oczekiwania. Nie pobieramy za to żadnej dodatkowej opłaty licząc na to, że samo wykonanie usługi na wysokim poziomie przysporzy nam następnych klientów.

 

Patrzymy i wybiegamy w przyszłość

 

Dla klientów, którzy mają potrzebę „dotknąć” towaru , otwieramy coraz więcej sklepów firmowych,

do których bardzo serdecznie zapraszamy.

Wystarczy zaprosić nas na bezpłatny, niezobowiązujący pomiar rolet lub karniszy.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE !