Dekorama Kwidzyn

Tel: +48 500 471 879
Email: grudziadz@dekorama.com.pl

ul. Włodka 16 "Biedronka"
86-300 Grudziądz

Czynne: Pn-Pt 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Zapraszamy do firmowego salonu sprzedaży Dekorama w Grudziądzu – w Biedronce przy ul. Włodka. Obiekt położony jest w niewielkiej odległości od Rynku, w samym sercu miasta, co zapewnia łatwy dostęp środkami komunikacji miejskiej z każdej części Grudziądza. Dla Klientów zmotoryzowanych przed sklepem znajduje się parking. Obiekt otwarty jest siedem dni w tygodniu.
Znajdziecie tu Państwo obszerną ekspozycję oferowanych przez nas produktów oraz dostępnych wzorów, kolorów i wariantów wykończenia.
Zapraszamy na prezentację działania różnorodnych mechanizmów rolet.
 

Rolety

Rolety

Jeśli poszukujecie Państwo estetycznych i funkcjonalnych osłon okiennych, polecamy rolety wolnowiszące, przyszybowe oraz typu „dzień i noc”. W naszym salonie w Grudziądzu znajdziecie szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu bez trudu dopasujecie rozwiązanie idealne do dowolnego pomieszczenia i stylu jego wystroju.

więcej...

Karnisze

Karnisze

Tworzenie dekoracji okiennej jest zawsze skomplikowanym zadaniem - należy uwzględnić właściwy kolor zasłon, dobrać materiał firan i wiele więcej. Jednak równie istotne są właściwe karnisze. To właśnie na nich będzie można zawiesić dowolny materiał, dlatego powinny one być funkcjonalne, a przy tym również estetyczne.

więcej...

Plisy

Plisy

Niezależnie czy wolimy zaciemnić tylko górną bądź tylko dolną część okna, żaluzje plisowane z łatwością to umożliwiają. Po ich sprawnym montażu, użytkownik może swobodnie regulować położenie harmonijki, całkowicie lub częściowo ograniczając dostęp promieni słonecznych do naszego pomieszczenia.

więcej...

Moskitiery

Moskitiery

W szczególności w okresie letnim wszelkiego rodzaju owady wlatujące do naszego domu mogą być uciążliwym problemem. Dlatego nasz salon w Grudziądzu oferuje wytrzymałe moskitiery, które zatrzymają wszystkich niepożądanych gości. Oferujemy zarówno modele tradycyjne, jak i warianty plisowane, przesuwne bądź rolowane.

więcej...