Dekorama Malbork

Tel: +48 502 621 422
Email: elblag@dekorama.com.pl

ul. Teatralna 5
82-300 Elbląg

Czynne: Pn-Sob 10:00 - 20:00
Niedz: 10:00 - 18:00

Sklep Dekorama w Elblągu znajduje się w Centrum Handlowym Zielone Tarasy, niemal w samym centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Starego Rynku. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwe i szybkie dotarcie z każdego niemal punktu miasta, zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. Zapewniamy oczywiście przestronny parking dla Klientów.
W naszym firmowym salonie w Elblągu znajdziecie Państwo ekspozycję rolet, dzięki której zapoznacie się z pełną ofertą mechanizmów i systemów sterowania, jakie wykonujemy. Nasze wyroby prezentujemy w szerokiej gamie tkanin, wzorów i kolorów.
 

Rolety

Rolety

W ofercie naszego sklepu w Elblągu znajdziecie Państwo różnego rodzaju rolety w pełnej gamie kolorystycznej. Proponujemy tradycyjne modele przyszybowe oraz wolnowiszące, a także innowacyjne systemy typu „dzień i noc”, które pozwalają dowolnie regulować poziom nasłonecznienia lub zacienienia pomieszczenia.

więcej...

Karnisze

Karnisze

Drewniane, metalowe, podwójne, pojedyncze… W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje karniszy, które możemy dodatkowo zgiąć. Pozwoli to zastosować je przy oknach o niestandardowych kształtach - łukowych, okrągłych, czy też półokrągłych. Oferujemy także szyny PCV do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni przyokiennej.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje pionowe

Jedną z najpowszechniej stosowanych osłon okiennych są żaluzje - zarówno te poziome, jak i pionowe. Nic więc dziwnego, że stały się one częścią naszego asortymentu. Polecamy przede wszystkim rozwiązania wewnętrzne, które są łatwe do utrzymania, a przy tym gwarantują właściwe zaciemnienie o dowolnej porze.

więcej...

Moskitiery

Moskitiery

Ramkowe, plisowane, drzwiowe, przesuwane i rolowane to dostępne w naszym sklepie w Elblągu moskitiery. Jeśli masz dosyć przedostających się do wnętrza Twojego domu insektów, to siatki będą dobrym rozwiązaniem. Duży wybór modeli sprawia, że można je dopasować do różnego typu drzwi, a także okien.

więcej...

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Jeśli masz dosyć zasłon, przez które przenika światło, to sprawdź nasze rolety dzień i noc. Model ten został wykonany z dwóch rodzajów tkanin umożliwiających wygodną regulację ilości promieni słonecznych w Twoim mieszkaniu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, to nasi fachowcy zamontują je dla Ciebie na terenie Elbląga.

więcej...

Rolety rzymskie

Moskitiery

Dostosuj poziom zaciemnienia pomieszczenia do swoich preferencji poprzez rolety rzymskie. Posiadają one charakterystyczną konstrukcję, która jest nie tylko funkcjonalna, ale również stylowa i sprawdzi się w ekskluzywnych wnętrzach. Ponadto model ten posiada kilka sposobów montażu, którym zajmą się nasi fachowcy z Elbląga.

więcej...