Dekorama Bydgoszcz

ul. Skarżyńskiego 2 "Carrefour"
85-794 Bydgoszcz

Tel: (52) 343-70-26
Kom: 502 711 628
Email: bydgoszcz.fordon@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 9:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00


Aleja Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 36
(dawniej Planu 6-letniego)
85-806 Bydgoszcz

Tel: (52) 361 93 28
Kom:  507 139 887
Email: bydgoszcz@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 10:00 - 18:00
Niedz: 10:00 - 14:00

 

W Bydgoszczy znajdują się dwa salony sprzedaży Dekorama, w których znajdziecie Państwo ekspozycję oferowanych przez nas rolet wewnętrznych wszelkiego rodzaju i moskitier. Wykwalifikowani pracownicy przedstawią działanie dostępnych mechanizmów i zaprezentują rodzaje tkanin i materiałów.
Nasze salony firmowe zlokalizowane są w różnych punktach miasta, co umożliwia zapoznanie się z naszą ofertą mieszkańcom całej Bydgoszczy, oferują parking oraz dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej.

Karnisze

Karnisze

W pomieszczeniach, gdzie kładziony jest wysoki nacisk na walory estetyczne, muszą zostać wykorzystane właściwe karnisze, na których zostaną zawieszone zasłony. Jest to również istotne ze względu na ich właściwości użytkowe, jaką jest możliwość całkowitego lub częściowego dostępu słońca do wnętrza.

więcej...

Plisy

Plisy na okna

Każda osłona okienna powinna nie tylko prezentować się estetycznie wewnątrz pomieszczenia, ale również stanowić właściwą ochronę przed promieniami słonecznymi. Takie właśnie są plisy, które wygodnie zwijają się w harmonijkę. Jest ona regulowana poprzez mechanizm góra-dół, umożliwiający ustawienie poziomu nasłonecznienia.

więcej...

Rolety okienne

Rolety

Uniwersalne, praktyczne, łatwe w montażu i w utrzymaniu w czystości, rolety stanowią doskonały pomysł na osłonę okienną dla każdego niemal wnętrza. Znakomicie sprawdzają się w domach i mieszkaniach, a także w lokalach biurowych i komercyjnych. Dostępne są w ogromnej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów.

więcej...

Moskitiery

Moskitiery

Jeśli szukacie Państwo skutecznego sposobu na ochronę przed dostępem owadów, proponujemy moskitiery na drzwi oraz okna, także dachowe, w pełnej gamie rozmiarów. W naszych bydgoskich salonach sprzedaży znajdziecie Państwo modele ramkowe do okien PCV i drewnianych, plisowane, rolowane oraz przesuwne.

więcej...

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana

Jeśli masz dosyć insektów przedostających się do Twojego mieszkania, to sprawdź dostępne w ofercie moskitiery rolowane. Dzięki temu, że siatki nasi bydgoscy fachowcy montują na prowadnicach możesz je w łatwy sposób rozwinąć i zwinąć. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i tworzy szczelną barierę, która chroni przed insektami.

więcej...

Moskitiery przesuwne

moskitiera Przesuwna

Siatka na drzwiach tarasowych może być bardzo uciążliwa dla użytkownika, ponieważ zabiera fragment wolnej przestrzeni prowadzącej na zewnątrz. Dlatego dobrym rozwiązaniem są oferowane przez nasz bydgoski sklep moskitiery przesuwane, które można wygodnie przesuwać z jednej strony na drugą. Taka konstrukcja ochroni przed insektami i umożliwi wygodne wyjście na balkon.

więcej...

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Promienie słoneczne oraz światło lamp może stać się uciążliwe, dla każdego pragnącego cieszyć się spokojnym snem. Dlatego naszym klientom oferujemy rolety dzień i noc, które umożliwiają swobodną regulację materiału w celu uzyskania odpowiedniego nasłonecznienia. Ten model nasi bydgoscy fachowcy mogą zamontować zarówno w ramie, jak i szybie okiennej w zależności od potrzeb użytkownika.

więcej...

Rolety przyszybowe

Rolety przyszybowe

Jeśli szukasz prostego sposobu na zaciemnienie wnętrza Twojego mieszkania, to dobrym rozwiązaniem będą dostępne w naszym sklepie w Bydgoszczy rolety przyszybowe. Każdy model posiada łańcuszkowy system regulacji ilości światła, a szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że możesz je łatwo dopasować do każdego typu wnętrza.

więcej...