Dekorama Bydgoszcz

ul. Skarżyńskiego 2 "Carrefour"
85-794 Bydgoszcz

Tel: (52) 343-70-26
Kom: 502 711 628
Email: bydgoszcz.fordon@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 9:00 - 21:00
Niedz: 10:00 - 20:00


Aleja Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 36
(dawniej Planu 6-letniego)
85-806 Bydgoszcz

Tel: (52) 361 93 28
Kom:  507 139 887
Email: bydgoszcz@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 10:00 - 18:00
Niedz: 10:00 - 14:00

 

W Bydgoszczy znajdują się dwa salony sprzedaży Dekorama, w których znajdziecie Państwo ekspozycję oferowanych przez nas rolet wewnętrznych wszelkiego rodzaju i moskitier. Wykwalifikowani pracownicy przedstawią działanie dostępnych mechanizmów i zaprezentują rodzaje tkanin i materiałów.
Nasze salony firmowe zlokalizowane są w różnych punktach miasta, co umożliwia zapoznanie się z naszą ofertą mieszkańcom całej Bydgoszczy, oferują parking oraz dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej.

Rolety

Rolety

Uniwersalne, praktyczne, łatwe w montażu i w utrzymaniu w czystości, rolety stanowią doskonały pomysł na osłonę okienną dla każdego niemal wnętrza. Znakomicie sprawdzają się w domach i mieszkaniach, a także w lokalach biurowych i komercyjnych. Dostępne są w ogromnej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów.

więcej...

Moskitiery

Moskitiery

Jeśli szukacie Państwo skutecznego sposobu na ochronę przed dostępem owadów, proponujemy moskitiery na drzwi oraz okna, także dachowe, w pełnej gamie rozmiarów. W naszych bydgoskich salonach sprzedaży znajdziecie Państwo modele ramkowe do okien PCV i drewnianych, plisowane, rolowane oraz przesuwne.

więcej...

Karnisze

Karnisze

W pomieszczeniach, gdzie kładziony jest wysoki nacisk na walory estetyczne, muszą zostać wykorzystane właściwe karnisze, na których zostaną zawieszone zasłony. Jest to również istotne ze względu na ich właściwości użytkowe, jaką jest możliwość całkowitego lub częściowego dostępu słońca do wnętrza.

więcej...

Plisy

Plisy na okna

Każda osłona okienna powinna nie tylko prezentować się estetycznie wewnątrz pomieszczenia, ale również stanowić właściwą ochronę przed promieniami słonecznymi. Takie właśnie są plisy, które wygodnie zwijają się w harmonijkę. Jest ona regulowana poprzez mechanizm góra-dół, umożliwiający ustawienie poziomu nasłonecznienia.

więcej...