Dekorama Toruń

ul. M.C. Skłodowskiej 73
87-100 Toruń

Tel: (56) 648 66 98
Email: torun@dekorama.eu

Czynne: Pn-Pt 9:30 - 17:30
Sob: 9:00 - 14:00

Salon firmowy Dekorama w Toruniu mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie, niedaleko centrum, w lokalizacji o łatwym dojeździe zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Znajdziecie tu Państwo ekspozycję oferowanych przez nas rolet, żaluzji i karniszy.

Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze rozwiązań optymalnie dopasowanych do wystroju wnętrza oraz do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta. Zapewniamy również możliwość skorzystania z parkingu przed sklepem. Zapraszamy Państwa sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty.
 

Plisy

Plisy

Zależy nam, aby w naszej ofercie Klienci znaleźli nie tylko tradycyjne osłony okienne, ale również te nowatorskie. Dlatego poszerzyliśmy asortyment o funkcjonalne plisy - to właśnie one umożliwiają swobodną regulację stopnia nasłonecznienia pomieszczenia, dzięki wygodnemu mechanizmowi góra-dół.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje wewnętrzne to funkcjonalna ozdoba każdego wnętrza - niezależnie czy zastosowano w nim aranżację tradycyjną bądź nowoczesną. Zawdzięczają to możliwości dobrania koloru, materiału, a także rodzaju konstrukcji. Proponujemy zarówno modele poziome, jak i pionowe, w tym powszechnie stosowane wertykale.

więcej...

Moskitiery

Moskitiery

Korzyści z zastosowania w oknach moskitiery jest wiele - nie tylko pozwalają mieszkańcom pozostawić otwarte okno, nie obawiając się o niepożądanych gości w postaci owadów. Jest to również rozwiązanie, które w żaden sposób nie ogranicza widoczności na widok za oknem - moskitiery są wykonane z cienkich, wytrzymałych włókien.

więcej...