Dekorama Sopot

Tel: +48 506 203 640
Email: gdynia@dekorama.com.pl

ul. 10 lutego 11 "CH Batory" Poziom 1. 
80-386 Gdynia

Czynne: Pn-Sob 9:00 - 21:00
Niedz: 11:00 - 20:00

Klientów z Trójmiasta zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do salonu firmowego w Gdyni, w centrum handlowym Batory przy ulicy 10 lutego. Obiekt otwarty jest siedem dni w tygodniu, posiada obszerny parking, wyróżnia się także dogodną lokalizacją i łatwym dojazdem.
W naszym gdyńskim oddziale znajdziecie Państwo ekspozycję produktów gotowych, a także możliwość indywidualnego doboru konkretnego mechanizmu czy tkaniny do rolety. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo i pomoc wykwalifikowanych pracowników.
 

Rolety

Rolety okienne

W firmowym salonie sprzedaży w Gdyni prezentujemy oferowane przez nas rolety wolnowiszące oraz przyszybowe, a także nowoczesne osłony okienne typu „dzień i noc”. Zapewniamy szeroki wybór wariantów kolorystycznych, wzorów oraz rozmiarów, co pozwala dobrać idealnie pasujący produkt do każdego wnętrza.

więcej...

Karnisze

Karnisze

To właśnie nasz salon sprzedaży w Gdyni oferuje zarówno drewniane, jak i metalowe karnisze - oba rodzaje wyróżniają się ponadczasową elegancją, która odpasuje się do każdego pomieszczenia. Pozwalają one również wzbogacić aranżację wnętrza poprzez zawieszenie na nich odpowiednio dostosowanych firan oraz zasłon.

więcej...

Plisy

Plisa

Promienie słoneczne są nie zawsze mile widziane w pomieszczeniu. Często należy je całkowicie bądź częściowo ograniczyć. Dokonanie tego umożliwiają plisy, które można swobodnie regulować dzięki zwijanej w harmonijkę konstrukcji. Jest to również doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji - w tym m.in. modernistycznej, klasycznej.

więcej...

Żaluzje

Żaluzja pozioma

Żaluzje wewnętrzne polecamy każdej osobie, która poszukuje funkcjonalnych rozwiązań, zwracając przy tym uwagę na walory estetyczne całej konstrukcji. Oferujemy zarówno warianty drewniane, bambusowe, perforowane, jak i aluminiowe, które są wyjątkowo łatwe nie tylko w montażu, ale również w utrzymaniu.

więcej...

Moskitiery

Moskitiera

Osłony okienne i drzwiowe, jakimi są moskitiery, to produkty chroniące domowników przed niechcianym napływem owadów do wnętrza. Stanowią skuteczną ochronę przed komarami, muchami, osami i innymi insektami. Dzięki nim domownicy nie muszą rezygnować z otwartego okna i tym samym dostępu do świeżego powietrza.

więcej...

Moskitiery przesuwne

moskitiera Przesuwna

Zaprojektowane specjalnie z myślą o tarasach, zimowych ogrodach czy balkonach moskitiery przesuwne to doskonały sposób na to, by nie tracić dostępu do świeżego powietrza, a jednocześnie uniemożliwić owadom wchodzenie do domu. Zamontowane są one na dwóch prowadnicach – dolnej i górnej. Ich przesuwanie jest bardzo łatwe, a cała konstrukcja jest zawsze estetycznie wykonana.

więcej...

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana

Jeżeli są Państwo miłośnikami nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, moskitiery rolowane na pewno przypadną Państwu do gustu. Ten typ osłon opiera się na prowadnicach z systemem sprężynowym, które dbają o szybkie i prawidłowe rozkładanie i zwijanie siatki, uniemożliwiając tym samym wstęp zanieczyszczeniom, pyłkom i insektom.

więcej...

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Prosta i przyjemna regulacja światła w pomieszczeniu jest możliwa, jeśli wybierzesz oferowane przez nasz gdyński sklep rolety dzień i noc. Ten model stworzony został z dwóch tkanin – jasnej i ciemnej, dzięki którym możesz regulować ilość przedostających się do pomieszczenia promieni - od bardzo dużego poziomu nasłonecznienie aż po całkowite zaciemnienie wnętrza.

więcej...

Rolety przyszybowe

Rolety przyszybowe

Jeśli szukasz funkcjonalnego i niedrogiego rozwiązania, pozwalającego na regulację przedostającego się do pomieszczenia światła, to zainwestuj w rolety przyszybowe. W naszym sklepie w Gdyni znajdziesz modele wykonane z gładkich tkanin w różnych kolorach i wzorach, które nie tylko zapewnią odpowiednie nasłonecznienie, ale również dopasują się do wnętrza.

więcej...