Dekorama Płock

ul. Gałczyńskiego 11 "Kaufland"
09-400 Płock

Tel: (24) 264 22 21
Tel: 502 711 569
Email: plock@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 9:00 - 21:00
Niedz: 9:00 - 19:00

Jeden z naszych firmowych salonów sprzedaży znajduje się w Płocku, w centrum handlowym Kaufland, przy ulicy Gałczyńskiego. Przestronne, funkcjonalne zaaranżowane wnętrze sklepu umożliwia prezentację wszystkich oferowanych produktów, co pozwala dokładnie przyjrzeć się im i ułatwia dokonanie wyboru konkretnego rozwiązania.
Dogodna lokalizacja oraz szeroki wybór połączeń komunikacji miejskiej umożliwia łatwy dojazd z każdego niemal punktu miasta. Co więcej, obiekt posiada obszerny parking i otwarty jest codziennie, siedem dni w tygodniu, co umożliwia zapoznanie się z naszą ofertą w dowolnym, dogodnym dla Państwa terminie.
 

Rolety

Rolety

W ofercie sklepu w Płocku znajdziecie Państwo szeroki wybór rolet okiennych, łączących w sobie funkcjonalność oraz wysokie walory estetyczne. Proponowane przez nas rolety występują w popularnych rozwiązaniach dzień i noc, a także z możliwością montażu przyszybowego i wolnowiszącego.

więcej...

Karnisze

Karnisze

Zawieszenie eleganckich firan oraz ozdobnych zasłon wymaga zastosowania odpowiedniej galanterii okiennej. Należą do niej karnisze, które oferujemy zarówno w wariantach pojedynczych, jak i podwójnych. A wszystkie wyróżniają się doskonałą estetyką, dodatkowo wzbogacającą zawieszoną na nich tkaninę.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje

Dla osób poszukujących alternatywnych rozwiązań, zastępujących materiałowe zasłony oraz firany, proponujemy żaluzje pionowe lub poziome. Ich zadaniem jest przede wszystkim uniemożliwienie promieniom słonecznym dostanie się do pomieszczenia - częściowo lub całkowicie. Żaluzje są także wyjątkowo estetyczną ozdobą.

więcej...

Moskitiery

Moskitiery

Zdajemy sobie sprawę, że podczas gorących dni każdy woli mieć otwarte okna. Jednak próbujące się dostać do środka owady często to uniemożliwiają. Dlatego w asortymencie salonu Dekorama w Płocku znajdują się moskitiery o doskonałych właściwościach użytkowych. Do pomieszczenia dostanie się wyłącznie świeże powietrze.

więcej...