Dekorama Inowrocław

ul. Dworcowa 19
88-100 Inowrocław

Tel: (52) 355 09 09
Tel: 516 163 919
Email: inowroclaw.dworcowa@dekorama.com.pl

ul. Wojska Polskiego 5
88-100 Inowrocław

Tel: (52) 353 89 51
Tel: 516 163 918
Email: inowroclaw.rabin@dekorama.com.pl

 

Centrala naszej firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim, w mieście Pakość położonym niedaleko Inowrocławia, nic dziwnego więc, że w tym mieście znajdziecie Państwo aż dwa nasze salony firmowe.

Zapraszamy do sklepu przy ulicy Dworcowej, w odległości kilkuminutowego spaceru od Rynku. Obiekt posiada parking dla Klientów. Podobnie zresztą jak drugi salon, znajdujący się w Pasażu Handlowo-Usługowym „Manhattan”, przy ulicy Wojska Polskiego. Oba sklepy otwarte są sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty.

Plisy

Plisy

Każdy wie, że osłony okienne muszą nie tylko zapewniać właściwe zaciemnienie, ale również prezentować się atrakcyjnie. Jednak istnieje jeszcze trzeci, korzystny warunek - ich regulacja powinna być swobodna i dostosowana do potrzeb użytkownika. Właśnie to wszystko zapewniają proponowane w naszych salonach żaluzje plisowane.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje

Dzięki bogatej gamie kolorystycznych polecanych żaluzji, każdy nasz Klient będzie miał możliwość zdecydować, czy zależy mu na stonowanych barwach, czy też na tych wyrazistych. Pozwoli to wykreować właściwą aranżację wnętrza, zachwycającą prostą elegancją bądź zadziwiającą oryginalnymi połączeniami listew.

więcej...

Rolety

Rolety

Nasze salony w Inowrocławiu polecają prawdopodobnie najbardziej znane osłony okienne, jakimi są rolety. Oferujemy je w wielu wariantach: dzień i noc, wewnętrzne, przyszybowe, a także wolnowiszące. Każdy z nich może wyróżniać się odpowiednio dobranym kolorem, materiałem, a także wzorem, wzbogacającym pomieszczenie.

więcej...