Dekorama Poznań

Aleje Solidarności 42
61-696 Poznań

Tel: 504 158 315
Email: poznan@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 9:00 - 21:00
Niedz: 9:00 - 19:00

Zapraszamy do naszego poznańskiego salonu, który znajduje się w galerii handlowej przy Alejach Solidarności. Położony jest on niedaleko centrum miasta, co zapewnia dogodne połączenia środkami komunikacji miejskiej – dojeżdżają tu zarówno tramwaje, jak i autobusy. Obiekt posiada również obszerny parking dla Klientów.
Poznański sklep czynny jest codziennie, siedem dni w tygodniu, umożliwia zatem zapoznanie się z naszą ofertą także bardzo zapracowanym Klientom. Zapewniamy również profesjonalną obsługę, która w razie potrzeby służy radą i pomocą w doborze odpowiednich dla konkretnego wnętrza rozwiązań i produktów.
 

Karnisze

Karnisze

Jeśli poszukujecie Państwo takich dekoracji okiennych, które będą idealnie pasować do stylu urządzenia Waszego domu czy mieszkania, zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu. Znajdziecie tu karnisze drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych, w różnych rozmiarach i o nowoczesnych lub klasycznych formach.

więcej...

Rolety

Rolety

Proponujemy uniwersalne i niedrogie rolety przyszybowe, wolnowiszące oraz typu „dzień i noc”, dostępne w pełnej gamie rozmiarów, wzorów i kolorów. Znakomicie sprawdzą się one zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych, w domu czy mieszkaniu, a nawet w biurze, sklepie czy punkcie usługowym.

więcej...

Plisy

Plisy okienne

Obecnie jedną z najczęściej stosowanych osłon okiennych we współczesnym budownictwie są plisy. Jest to spowodowane ich wysokimi walorami użytkowymi, a przede wszystkim możliwością swobodnej regulacji dostępu światła słonecznego do pomieszczenia. Stanowią one także elegancką ozdobę każdego wnętrza.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje poziome

W naszej ofercie znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome żaluzje, wykonane z takich materiałów, jak drewno oraz aluminium. Pozwala to doskonale dobrać osłonę do posiadanej aranżacji wnętrza - niezależnie czy jest ona tradycyjna, nowoczesna lub modernistyczna. Oferujemy także wertykale w wielu barwach.

więcej...

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Zdobywające w ostatnim czasie ogromną popularność osłony okienne i drzwiowe, jakimi są rolety Dzień i Noc to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność, ale jednocześnie pragną wpuścić do wnętrza nieco przyjemnego światła. W zależności od preferencji mogą Państwo uzyskać całkowite bądź tylko częściowe zaciemnienie pokoju.

więcej...

Rolety przyszybowe

Rolety przyszybowe

Sprawdzone i niezwykle funkcjonalne osłony okienne, jakimi są rolety przyszybowe, to rozwiązanie dla każdego. Z powodzeniem można je zastosować zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i firmach, urzędach czy salach konferencyjnych. Dzięki nim w łatwy sposób można ograniczyć poziom nasłonecznienie we wnętrzach.

więcej...

Moskitiery

Moskitiery

W naszym poznańskim salonie sprzedaży znajdą Państwo również moskitiery w wielu rożnych wariantach. Oferujemy zarówno plisowane, drzwiowe, rolowane, jak i przesuwne osłony tego typu. Ich celem jest przede wszystkim uniemożliwienie owadom i pyłkom przemieszczanie się w głąb domu i tym samym zapewnienie domownikom spokoju od latających insektów.

więcej...

Moskitiery przesuwne

moskitiera Przesuwna

Jednym z rodzajów osłon okiennych i drzwiowych dostępnych w naszym asortymencie są moskitiery przesuwne. Są one montowane na dolnych i górnych prowadnicach, po których z łatwością się przesuwają, zapewniając tym samym ochronę odpowiednią do aktualnego zapotrzebowania domowników bez ograniczania napływu świeżego powietrza.

więcej...

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana

Dostępne w naszym asortymencie moskitiery rolowane to rozwiązanie niezwykle łatwe w obsłudze, a przy tym skutecznie ograniczające napływ insektów i pyłków do wnętrza, które przydaje się szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. Ten typ osłon okiennych wykorzystuje trwałą siatkę, którą można dowolnie zwijać i rozwijać.

więcej...