Dekorama Elbląg

ul. Teatralna 5
82-300 Elbląg

Tel: 502 621 422
Email: elblag@dekorama.com.pl

Czynne: Pn-Sob 10:00 - 20:00
Niedz: 10:00 - 18:00

Sklep Dekorama w Elblągu znajduje się w Centrum Handlowym Zielone Tarasy, niemal w samym centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Starego Rynku. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwe i szybkie dotarcie z każdego niemal punktu miasta, zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. Zapewniamy oczywiście przestronny parking dla Klientów.
W naszym firmowym salonie w Elblągu znajdziecie Państwo ekspozycję rolet, dzięki której zapoznacie się z pełną ofertą mechanizmów i systemów sterowania, jakie wykonujemy. Nasze wyroby prezentujemy w szerokiej gamie tkanin, wzorów i kolorów.
 

Rolety

Rolety

W ofercie naszego sklepu w Elblągu znajdziecie Państwo różnego rodzaju rolety w pełnej gamie kolorystycznej. Proponujemy tradycyjne modele przyszybowe oraz wolnowiszące, a także innowacyjne systemy typu „dzień i noc”, które pozwalają dowolnie regulować poziom nasłonecznienia lub zacienienia pomieszczenia.

więcej...

Karnisze

Karnisze

Drewniane, metalowe, podwójne, pojedyncze… W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje karniszy, które możemy dodatkowo zgiąć. Pozwoli to zastosować je przy oknach o niestandardowych kształtach - łukowych, okrągłych, czy też półokrągłych. Oferujemy także szyny PCV do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni przyokiennej.

więcej...

Żaluzje

Żaluzje pionowe

Jedną z najpowszechniej stosowanych osłon okiennych są żaluzje - zarówno te poziome, jak i pionowe. Nic więc dziwnego, że stały się one częścią naszego asortymentu. Polecamy przede wszystkim rozwiązania wewnętrzne, które są łatwe do utrzymania, a przy tym gwarantują właściwe zaciemnienie o dowolnej porze.

więcej...