Moskitiery na wymiar - czy są potrzebne?

Wyobraź sobie…

Wchodzisz wieczorem do swojej sypialni, zmęczony ciężkim dniem w pracy, kładziesz się do łóżka i gasisz światło. Chwilę potem słyszysz niepozorne bzyczenie, które coraz bardziej zbliża się do Twojej głowy. Zdajesz sobie sprawę, że nie uśniesz spokojnie…

Ile już razy byliśmy świadkiem sytuacji, w której mucha czy komar wleciały nam do pokoju i męczyły całą noc uciążliwym lataniem? Nie wspominamy tutaj nawet u ukąszeniach komarów, które powodują nieestetyczne zaczerwienienia, jak również swędzenie.

Jeśli zależy Ci na tym, aby spokojnie spać każdej nocy, nie musisz wydawać pieniędzy na specjalistyczne środki chemiczne czy zamykać okna niezależnie od pogody. W naszej firmie polecamy solidne i estetyczne moskitiery na wymiar.

Są to niewielkie konstrukcje, składające się z aluminiowej ramy, a także stosunkowo gęstej siatki, która chroni przed napływem takich owadów, jak chociażby komary, muchy, osy, pszczoły i innych.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tego typu konstrukcji. Najpopularniejszymi są oczywiście moskitiery ramkowe. Montuje się je bezpośrednio na okna, co pozwala na ochronę całej powierzchni okna, jak również jego swobodne otwieranie i zamykanie. Są one wyjątkowo łatwe w montażu, a także stanowią skuteczne rozwiązanie na wiele lat.

Innym wariantem proponowanych przez nas konstrukcji są moskitiery rolowane. Można je w dowolnym momencie rozwinąć i zwinąć, dzięki systemowi sprężynowemu. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, dostępne są warianty rolowane poziomo i pionowo.

W ostatnim czasie modne stały się także modele przeznaczone do montażu na drzwiach. Umożliwiają one swobodne wchodzenie do pomieszczeń, a jednocześnie chronią przed wlatywaniem insektów. Dostępne są także warianty przesuwne, dedykowane przede wszystkim do tarasów czy balkonów.

Nie ulega wątpliwości, że posiadanie moskitier na wymiar wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim możesz być spokojny, że nocny odpoczynek nie zostanie przerwany przez uciążliwe bzyczenie muchy czy kąsanie komara.