Rolety na wymiar - jakie wybrać?

Czy pamiętasz, jak jeszcze niedawno, wchodząc do jakiegokolwiek pokoju mogliśmy zobaczyć metalowe, niezbyt estetyczne żaluzje, lub proste zasłony. Takie rozwiązania nie dawały zbytnio możliwości dopasowania ich do aranżacji pomieszczenia.

Na szczęście dzisiaj na rynku możemy spotkać cały szereg propozycji, umożliwiających wybór odpowiedniego produktu. Najbardziej popularne są różnego rodzaju rolety na wymiar. W zależności od modelu, gwarantują optymalną regulację nasłonecznienia pomieszczenia, a jednocześnie zapewniają świetny efekt wizualny.

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby dostarczać klientom kompleksowe rozwiązania, dlatego proponujemy szeroki wybór rodzajów rolet na wymiar – wolnowiszących, przyszybowych oraz „dzień-noc”.

Pierwsze z nich, wolnowiszące są jednymi z najpopularniejszych. Odznaczają się bowiem zrównoważonym połączeniem funkcjonalności, trwałości, jak również estetycznego efektu. Są one dostępne w wielu wariantach, różniących się wykorzystywanymi materiałami i ich strukturą, kolorystyką oraz zastosowanymi technologiami.

Rolety rzymskie na wymiar

 

W tej grupie rolet wolnowiszących warto wspomnieć o wyjątkowym rodzaju produktów, jakimi są rolety rzymskie na wymiar. Ich główną zaletą jest nieco inna konstrukcja, nadająca pomieszczeniom ekskluzywnego wyglądu.

Innym rodzajem oferowanych przez naszą firmę produktów są modele przyszybowe. Wykorzystywany w nich materiał porusza się w specjalnych prowadnicach na brzegach okna, co daje wysoką estetykę wykonania oraz zwiększoną żywotność. Świetnie sprawdzą się chociażby w biurach czy mieszkaniach.

Od pewnego czasu możemy zauważyć także wzrost zainteresowania funkcjonalnymi rozwiązaniami jakimi są rolety dzień-noc na wymiar. Połączenie dwóch materiałów – przepuszczającego oraz zatrzymującego światło pozwala na sprawną regulację natężenia promieni słonecznych w pomieszczeniu.

Wybierz rolety dopasowane do Twoich potrzeb

 

Bogaty wybór kompozycji kolorystycznych pozwala dopasować model do aranżacji poszczególnych pomieszczeń.

Jeśli nie wiesz, jaki wariant wybrać, zawsze możesz zgłosić się do nas. Na podstawie Twoich preferencji zaproponujemy rozwiązanie, z którego z pewnością będziesz zadowolony.