Karnisze gięte

Karnisze gięte na wymiar

W dzisiejszych czasach technika tak bardzo się rozwinęła, że możemy stworzyć swój budynek marzeń. Niezależnie od tego, czy będzie to dom, czy siedziba firmy, warto stworzyć unikalną konstrukcję, która zwróci uwagę odwiedzających Cię osób.

W ostatnim czasie bardzo modne stały się duże okna z zaokrąglonym jednym bokiem. Są one niezwykle estetyczne, jednak należy zwrócić uwagę na ich wykończenie. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będą karnisze gięte na zamówienie. Wystarczy przesłać nam poszczególne wymiary oraz preferencje, dotyczące wyglądu danych konstrukcji. Na podstawie tych informacji, w krótkim czasie wykonamy komplet karniszy, idealnie dopasowanych do Twoich okien.

Aby zapewnić jak najlepszą jakość realizowanej usługi, po złożeniu zamówienia (wypełniając odpowiedni formularz), nasi konsultanci kontaktują się z klientem, aby doprecyzować szczegóły zamówienia i ewentualnie doradzić odpowiednie rozwiązania.

Jeśli więc posiadasz zaokrąglone ramy okienne, nie zgadzaj się na półśrodki. Zgłoś się do nas, a my wykonamy dla Ciebie cały komplet karniszy giętych na wymiar, dopasowanych do Twoich oczekiwań oraz aranżacji danego pomieszczenia.

Dokonaj pomiaru według instrukcji:

cm
cm
cm
cm

Po otrzymaniu zamówienia pracownik działu handlowego skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Prosimy o podanie danych kontaktowych:

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane